Emresan  Un

 

Geçmişi 1970’li yıllardan gelen EMRESAN UN ileri teknoloji yatırımlarıyla, planlı çalışmalarıyla, kaliteli üretimiyle, önce insan sağlığı sonra lezzet anlayışıyla, işini, ürününü, kalitesini, çalışanlarını, aile sadakati değerinde gören Gaziantep ili Şehitkamil İlçesi Başpınar 1. Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren bir firmadır. Yönetim Kurulu Başkanın ve Üyelerinin halkın her kesiminden insan çevresi, insanlara pozitif kattığı enerji, ilham kaynağı olması firmanın en büyük artısıdır.

 

Kaliteli ürün uygun fiyat ilkesi ile yoluna devam eden EMRESAN UN insan memnuniyetini esas almış, çevreye ve doğaya zarar vermeden, ticaret ahlakına bağlı olarak yoluna devam etmektedir. 2016 Yılında işletmeye yapılan büyük yatırımlar sonrası işletmenin ürün kalitesi ve çevre düzenlemeleriyle müşteriler, izlenimciler, tedarikçiler ve sektör içerisinden tarafından takdire şayan tepkiler almıştır. İşletme 5100 metre kare açık alan, 3500 metre kare kapalı alana sahip tesislerinde yüksek teknolojilerle dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Uzman idari kadrosu ile güler yüzlü, saygılı, diksiyon ahlakına uygun olarak insan memnuniyetini en yüksek şekilde esas alarak hizmet sağlamaktadır.

Üretim esnasında kaliteli hammadde seçimi, alınan örnekler, yapılan analizler, ürün izlenebilirliği ve periyodik kalite toplantıları ile her üründe, her ülkede aynı kaliteyi taahhüt eder. Başta Türkiye olmak üzere  Ortadoğu Pazarında Emresan Un, Mustafa Aytekin Un, Seç Un markaları ile yer almaktadır.

 

Yönetim Kurulu Başkanlığını Muzaffer Aytekin’in , Yönetim Kurulunun ise Gülüzar Gülten Aytekin, Tugay Aytekin, Halil İbrahim Aytekin, Mustafa Emre Aytekin’in yaptığı Emresan Un Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. aile şirketi olarak daima beğenileri üzerinde toplamıştır.